Academic Meetings

//Academic Meetings
Academic Meetings 2018-09-16T22:06:47+00:00
All published date are subject to changes

Jawatankuasa Kerja Penyelarasan Pengajian Siswazah Universiti (JKPPS)

Edition Date Day Time
1st JKPPS (Edition 01/2018) 12 April 2018 Thursday 9:00am
2nd JKPPS (Edition 02/2018) 12 June 2018 Tuesday 9:00am
3rd JKPPS (Edition 03/2018) 14 August 2018 Tuesday 9:00am
4th JKPPS (Edition 04/2018) 16 October 2018 Tuesday 9:00am
SecretariatCentre for Graduate Studies
AHMAD FARID MOHD JAMAL
NURHASLINA CHE ALI
Phone: 06-797 8641 I 8649

Jawatankuasa Pengajian Siswazah Universiti (JKPSU)

Edition Date Day Time
73rd JKPSU (Edition 01/2018) 25 January 2018 Thursday 9:00am
74th JKPSU (Edition 02/2018) 15 March 2018 Thursday 9:00am
75th JKPSU (Edition 03/2018) 16 May 2018 Wednesday 9:00am
76th JKPSU (Edition 04/2018) 19 July 2018 Thursday 9:00am
77th JKPSU (Edition 05/2018) 20 September 2018 Thursday 9:00am
78th JKPSU (Edition 06/2018) 19 November 2018 Monday 9:00am
SecretariatCentre for Graduate Studies
AHMAD FARID MOHD JAMAL
NURHASLINA CHE ALI
Phone: 06-797 8641 I 8649

Mesyuarat Senat Universiti (Senat)

Edition Date Day Time
103rd Senate (Edition 01/2018) 7 February 2018 Wednesday 9:00am
104th Senate (Edition 02/2018) 4 April 2018 Wednesday 9:00am
105th Senate (Edition 03/2018) 6 June 2018 Wednesday 9:00am
106th Senate (Edition 04/2018) 15 August 2018 Wednesday 9:00am
107th Senate (Edition 05/2018) 10 October 2018 Wednesday 9:00am
108th Senate (Edition 06/2018) 12 December 2018 Wednesday 9:00am
SecretariatDivision of Academic Management
NOR FADZLINA AZAHARI
ZAHILAH HUSSIN
Phone: 06-798 8336 I 8330